Od 25. do 28. října byli podzimní prázdniny a to pro Royal Rangers neznamená nic jiného, než podzimní tábor. Letos vyrazilo 31 účastníků do Domažlic, kde jsme nalezli útočiště v místním evangelickém kostele.

ŠIFRA MISTRA ŠIMONA

Vyrazili jsme již v úterý, takže už k večeru mohla započít naše cesta po stopách Izáka, kterému byl tábor věnován. Část jeho života jsme prozkoumali už na letním táboře, takže jsme si zopakovali naše znalosti ve středeční dopolední hře s vysílačkami. Ta měla u dětí nemalý úspěch, stejně jako odpolední hra, při které bylo úkolem vytvořit co nejoriginálnější a nejchutnější pokrm. Ztěžující okolností bylo, že suroviny byly ve stylu „co vedoucí dál“. To ovšem nedokázalo zastavit kreativitu dětí, jež svými výtvory uchvátily porotu.

Čtvrteční program byl neméně nabitý. Úkolem dopolední hry bylo získat maso, chléb a kožešinu, s nimiž měli získat Izákovo požehnání. Pro jejich získání museli prokázat znalost práce s mapou , což ovšem opět nebyl pro naše Royály žádný problém. A co by to bylo za akci bez lanových překážek, které se staly neodmyslitelnou součástí našich akcí, a jichž si do sytosti mohli užít odpoledne.

V poslední hře našeho tábora si děti zahráli na Izáka a Pelištejce. Izák se snažil vykopat , zatímco mu je zlotřilí Pelištejci neustále zasypávali. A pak už jsme se vydali nazpět k našim domovům. Plni dobrého oběda a nově nabytých zážitků. Byl to nepochybně skvěle strávený čas, na čemž nese podíl program i nádherné počasí, a všichni se už těšíme na další akci.

BOŽÍ PRINCEZNY

Váš komentář

Podzimní tábor Izák

Datum zveřejnění: 2022/11/20

Začátek akce: 2022/10/25
Konec akce: 2022/10/28

Autor: Lucka Náprsková

Kategorie: AKCE, Royal Rangers

Štítky: izák, podzimní tábor

Apoštol Pavel

Autor: Martin Šimek
Datum: 2022/05/02

Také on, podobně jako Petr, byl Ježíšovým snad o něco mladším současníkem. Nepatřil však k nejužšímu okruhu

Číst dál

Prorokyně Anna

Autor: Martin Šimek
Datum: 2022/09/21

Lukášovo evangelium nám představuje hned v úvodu pozoruhodnou ženskou postavu: Vdovu vysokého věku, obdařenou prorockým darem, která

Číst dál

Deset uzdravených

Autor: Radim Škaloud
Datum: 2022/10/08

Text evangelia na 9.10. je L 17,11-19Lukáš nám neříká hádanku, ale vypráví příběh. Nechce, abychom hledali

Číst dál