Bětka Vokounová

Kdo a odkud jsem?

Jmenuji se Alžběta Vokounová ale kamarádi mi říkají Bětka. Narodila jsem se v Hořovicích a vyrůstala ve větší vesnici jménem Merklín.

Kde právě teď žiju?

Doteď žiju v Merklíně s rodiči a svými čtyřmi sourozenci v našem rodinném domku.

Co se mi v životě podařilo? Co bych chtěl dokázat?

V životě se mi podařilo spoustu věcí, ale můj životní sen je mít svojí rodinu a žít s Bohem. V dospělosti bych chtěla být buď lékárnice nebo prostě nějaká prodavačka, ale uvidíme, co se naskytne… Hrozně ráda vzpomínám na zážitky, které jsem mohla prožít se svými přáteli na Royálovských táborech. Jsem hrdá na svoje rodiče, protože mě vychovali tak, jak mě vychovali, a jsem jim za to strašně vděčná!

Co mě baví?

Baví mě celkově sportování a konkrétně jízda na koloběžce, na kole, nebo na kolečkových bruslích. Taky mě baví jezdit na Royálovské akce, plavat, poslouchat hudbu, spát, jezdit na delší výlety a samozřejmě jíst. : ) Ráda poslouchám chvály a to buď v češtině, angličtině nebo slovenštině. A čtení… nejsem moc velký čtenář, ale když mě něco chytí tak si to velice rychle přečtu.

Čemu věřím? Co je pro mě ve vztahu s Bohem důležité?

Věřím v Boha! Věřím, že za nás zemřel. Je pro mě důležité vědět, že to se mnou nevzdá a bude mě v životě pořád podpírat. A věřím, že na nás čeká ve svém království.